Wirtualna wycieczka
home memori znane memori memori zbiorowe cmentarze artykuły pomoc
Memori wyszukiwarka
wyszukiwarka zaawansowana: tekstowa
wyszukiwarka zaawansowana: tekstowa mapa
Memori twoje konto
podaj e-mail
podaj hasło
kobieta mężczyzna
zapoznałem się i akceptuję regulamin
Memori.pl
 
To miejsce, w którym pamięć o bliskich wciąż jest żywa, w którym możesz tą pamięć uczcić.
 
 
 
Odnajdziesz miejsca pochówku bliskich
 
Możesz dodawać profile memori swoich bliskich, ich zdjęcia i rzeczywiste miejsca pochówku. Dzięki temu każdy, nie tylko mieszkający w Polsce ale również poza granicami kraju, będzie mógł dowiedzieć się gdzie zostali pochowani, a także jak dojechać na cmentarz, korzystając z zaznaczonych miejsc na mapach GoogleMaps oraz przygotowanych planów cmentarzy.
 
Zakładając profil użytkownika, możesz nie tylko dodać memori swoich bliskich, ale również budować z nami bazę cmentarzy i pomóc tworzyć profile znanych osób.
 
 
 
 
Dowiesz się jak potoczyły się losy bliskich osób
 
Dodając memori warto wykorzystać pełne możliwości serwisu, uzupełniając informacje o losach zmarłych. Dzięki temu tworzymy te większe i mniejsze - prawdziwe historie, które są świadectwem dla przyszłych pokoleń. Możesz stworzyć linię życia, przyporządkowując wydarzenia do dat.
 
 
 
 
Razem z nami współtworzysz historię
 
Naszym obowiązkiem jest dbać o prawdziwość wszelkich informacji zamieszczanych w serwisie. Również Ty możesz dbać o szczegóły. memori.pl to miejsce, w którym znaczenie mają stare zdjęcia – świadectwo minionych czasów, prawdziwe, nieznane historie cmentarzy, losy zwykłych ludzi, o których jeszcze nikt nie napisał.
 
 
 
 
Dzielisz się swoimi emocjami
 
W serwisie memori.pl nie tylko możesz dodać słowa pamięci do kart memori, zapalić wirtualny znicz ale również podzielić się myślami na karcie swojego profilu - tylko znajomym lub wszystkim użytkownikom.
 
 
 
Odkryj karty memori.pl razem z nami.