Zaloguj się, aby móc dodać wpis.
2016.06.03
Anna Kłosowska
Czas ucieka nieubłaganie, a wciąż wydaje mi się że widzieliśmy się wczoraj.
2012.08.10
Anna Kłosowska
Tęsknię.
2011.12.02
Anna Kłosowska
Mam ledwie chwilkę oddechu. Tak dni gonią jeden za drugim, zegar jakby tykał dwa razy szybciej i wciąż brak czasu. Pewnie gdybyś tu był powiedziałabym dziękuję za herbatkę, bo pewnie być mi ją zrobił. Pamiętam jakby to było wczoraj, kiedy mówiłeś jak bardzo mnie kochasz i płakałeś, a ja chyba nigdy nie zdążyłam Ci powiedzieć, że zawsze to wiedziałam, w każdej chwili i każdego dnia. Czasem chciałabym znów być małą dziewczynką, móc pójść do operetki i oglądać spektakl za spektaklem, to było takie beztroskie, to co działo się na scenie pochłaniało mnie, nie istniało nic więcej, świat idealny. Dorosłość okazała się być taka trudna i żmudna.
2011.11.20
Anna Kłosowska
Tatko, tak mi Cię brak. Twojego optymizmu. Cichej siły. Tego "będzie dobrze zobaczysz". I kaweczku i.. po prostu Ciebie. Nie wiem czy pamiętasz, ale kiedyś Ci mówiłam że Przemuś czasem mi Cię przypomina, pytałeś w jaki sposób, a dziś, dziś prawie codziennie coś powie takiego, co tylko Ty mówiłeś, słowami, których tylko Ty używałeś, gestami, czasem nawet głos mu się po dłuższym milczeniu tak samo załamuje jak Tobie.
2011.11.01
Anna Kłosowska
Byłam dziś u Ciebie Tato, ale tak dużo ludzi, tłum, nie mogłam z Tobą chwilę porozmawiać. Tyle czasu a mi wciąż brakuje Twojego "co ciekawego robisz?". Tęsknię.
2011.07.29
Irena Kłosowska
Gdy zabraknie tej drugiej osoby, która kluczem otwiera drzwi , a nikt nie wchodzi do domu - dom staje się pusty i cichy. Jak w takim pustym domu żyć?
2011.07.29
Anna Kłosowska
Tato mój, cały dzień dziś o Tobie myślałam, dziś o 14 minęły 4 lata jak Ciebie zabrakło, a pamiętam jakby to było wczoraj. Tyle rzeczy chciałabym Ci powiedzieć. Kiedy myślę o tym co przede mną, łzy spływają mi po policzkach, że Ciebie przy tym nie będzie. Czasem przychodzi taka noc jak dziś, że płacze jak dziecko, sama w ciszy czterech ścian. Bo nie poprowadzisz już mnie do ołtarza, nigdy nie poznasz wnuka. Chociaż wiem, że zawsze koło mnie jesteś.
2011.07.01
Irena Kłosowska
Czy pamiętasz to starsze małżeństwo, przesiadujące latem na ławeczce naszej alejki? Wyobraźnia podpowiadała nam, że zajmiemy kiedyś ich miejsce. Nie było nam dane - dlaczego? I to co rozum podpowiada - boli w sercu.
2011.05.29
Anna Kłosowska
Cieszył byś się i dumny był. Zaglądnął z za rogu, co robię, tak jak jeszcze wczoraj, tak niedawno. To już prawie cztery lata. Tato mój.