Wirtualna wycieczka
home memori znane memori memori zbiorowe cmentarze artykuły pomoc
Memori wyszukiwarka
wyszukiwarka zaawansowana: tekstowa
wyszukiwarka zaawansowana: tekstowa mapa
Memori twoje konto
podaj e-mail
podaj hasło
kobieta mężczyzna
zapoznałem się i akceptuję regulamin
15.10.2011
memori.pl
Ruszył nasz pierwszy konkurs fotograficzny!
Serwis memori.pl zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Zabytkowe cmentarze w twojej okolicy”, których celem jest wyłonienie 10 zwycięskich fotografii związanych z cmentarzami. Najważniejsze jest aby przynajmniej jeden fragment zdjęcia wiązał się z tematem konkursu.
 
Fotografie mogą prezentować posągi nagrobne, kapliczki, zniszczone czasem nagrobki na nieczynnych cmentarzach, kroplę deszczu spływającą po krzyżu, zapalony znicz... Zdjęcia mogą być wykonane na wszystkich cmentarzach i w miejscach pamięci, niezależnie od wyznania czy rodzaju cmentarza.
 
Konkurs trwa od 15 października do 30 listopada 2011r.
 
Zgłaszanie zdjęć trwa do 14 listopada 2011r.
głosowanie trwa od 15 do 30 listopada 2011r.
 
Zdjęcia konkursowe może oceniać każdy zarejestrowany uczestnik konkursu lub użytkownik serwisu memori.pl wyłącznie poprzez stronę konkursową.
 
Nagrody
 
miejsce I - notebook Aspire ONE
miejsce II - iPod nano 6 generacji
miejsce III - aparat fotograficzny Canon PowerShot A1200
miejsce IV do X – pendrive Patriot Rage 8 GB
 
nagroda JUROR - aparat fotograficzny Canon PowerShot A1200
 
 
 
 
Komentarze
Zaloguj się, aby móc dodać wpis.
2011.11.16
Nie spodziewałam się, że pod pretekstem wzięcia udziału w losowaniu zarejestruje się tak dużo "niepoważnych" osób, co nawet laik komputerowy może dostrzec. To,że osoby te zostaną wyeliminowane z konkursu nie jest pocieszające. Sama świadomość jakie mamy w części niedojrzałe społeczeństwo, ignorujące wszelkie zasady życia społecznego, nie może napawać optymizmem.
2011.11.11
Nie sądziłam, że na ten konkurs wpłynie tak dużo zdjęć - że wybór będzie taki trudny. Już zaczynam powoli wybierać swoich faworytów i staje się to dla mnie miezwykle stresujące. Kogo wybiorę, a kogo niesprawiedliwie pominę? Czas ucieka, a ja jestem dopiero na półmetku. Wrażenia z oglądanych zdjęć są niesamowite. Ileż tu, w tym miejscu na Memori zobaczyłam fotograficznych talentów i przepięknych fragmentów cmentarzy. Bardzo pożyteczny jest ten konkus - przybliża nas do historii...
2011.10.31
Super konkurs, zdjęcia są przepiękne, biorę w nim udział na pewno jako głosująca, tylko na kogo głosować, jak wszystkie zdjęcia bardzo mi się podobają?